Nr telefonu

539 925 839

Adres:

63-300 Pleszew, ul. Poznańska

Opis:

Mieszkanie 33m2, parter, 2 pokoje
Mieszkanie jest wyposażone w piec gazowy model: IMMERGAS VICTRIX EXA 28 1 ERP. Grzejniki z głowicami termostatycznymi. Łazienka wyłożona w całości płytkami kamiennymi oraz w pełni wyposażona (wanna, umywalka, kompakt WC, bez pralki). Kuchnia umeblowana. (zabudowa meblowa, pochłaniacz, zlewozmywak, płyta grzewcza piekarnik, bez lodówki). Korytarz i kuchnia wyłożona płytkami, pozostałe (salon i pokoje) – panel podłogowy. Parapety wewnętrzne z kamienia naturalnego. Stolarka okienna w kolorze białym ze szprosami. Do mieszkania przypisane jest miejsce postojowe oraz skrytka lokatorska. Mieszkanie posiada również instalację domofonową, skrzynkę na listy oraz pilot do bramy wjazdowej na teren posesji. Teren posesji wyposażony jest również w monitoring to zwiększa bezpieczeństwo inwestycji.

W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje: aneks kuchenny połączony z pokojem dziennym (15,08m2), pokój (9,58m2) łazienka (3,43m2), i komunikacja (2,10m2). Do mieszkania przypisane jest miejsce postojowe oraz skrytka lokatorska

Jak dojechać?

Zdjęcie:

 

Wyślij własne zgłoszenie do Darmowego Portalu Ogłoszeniowego

 

Warunki zgłoszenia.

  1. Po wysłaniu poniższego formularza sprawdzamy poprawność danych i wysyłamy banerek lub naklejkę.

  2. Po odebraniu banerka lub naklejki należy umieścić ją na swojej nieruchomości.

  3. Należy zrobić zdjęcie nieruchomości z dobrze widoczną naklejką wynajmę/sprzedam i wysłać do nas zdjęcie na maila kup@kup.az.pl.

  4. Twoje zgłoszenie zostanie umieszczone w Darmowym Portalu Ogłoszeniowym po otrzymaniu przez nas zdjęcia.


Telefon:*
Rodzaj ogłoszenia*
Kategoria*
Adres*
Opis*
Sprawdź czy nie jesteś robotem